вівторок, 13 червня 2017 р.

Солодощі з оченятами


Коли пригадую, що є неопубліковані роботи, коли руки тягнуться до пензлів та фарб, коли в голові нові художні образи замість нескінченних "треба" і "мушу", то означає, що життя налагоджується, хвороби відступають, і все буде добре.

Фетрові солодощі зшиті разом з донею за її основною ідеєю створити "м'яких шопкінсів". Одночасно доня вправлялася у роботі з тканиною, голкою та ниткою. Час створення - десь лютий-березень 2017. 

четвер, 4 травня 2017 р.

пʼятниця, 31 березня 2017 р.

Пляшка "Абстракція"

на сьогодні це мо улюблениця серед задекорованих плашок.  От ніби і подобається мені сам процес творчий, і результат здебільшого, і досі збираю всілякі чудирнацькі пляшки аби задекорувати. Але....  готових робіт в цьому напрямку мало. Часом нема натхнення, або часу, або матеріалів.... Ну, може щось зміниться на краще в цьому напрямку.  Поки паказую те, що є. 







неділя, 26 березня 2017 р.

Як їжачки пекли пироги

Знайшла неопубліковане відео з життя наших іграшкових їжачків. Звуку нема, бо  не можу підібрати гарну тематичну музику. Може хтось порадить пісню на кулінарну тему, про пиріжки чи щось таке. Знімали разом з донею.... Вже майже рік тому.... 

пʼятниця, 3 лютого 2017 р.

Поки ще зима..... (Ремонт Діда Мороза + ребрендинг)


Поки ще зима (я перевіряла: дощ змінився снігом на вулиці і досить слизько) вирішила показати що ще ми встигли зробити з донею новорічного. Цього року ми реставрували ватного Діда Мороза.  Не те, щоб він був у геть поганому стані, але було над чим попрацювати. Ми (дорослі) часто буваємо в захваті від старовинних речей, навмисно зістарюємо свої декупажні роботи, ведмедиків тедді... А діти більше люблять яскраве та охайне, те, що виглядає новим. Тому ми з донею вирішили зробити ребрендінг радянського Діда Мороза у Діда Мороза сучасного українського. Дірки заклеїли, опушку шуби покрили гелем з глітером, всю іншу шубу перламутровою фарбою. Випрали і заново набили мішок з подарунками, зробили вітальний напис.  Основної реставрації потребувала борода (відпала фарба великим шматком приблизно в декілька кевадратних сантиметрів). Нашому Діду Морозу ми зробили білу флокову бороду (за допомогою  порошкку "велюровий ефект". Як виявилось, він нормально наноситься і просто на акриловий лак, без усяких спеціальних основ. 




неділя, 22 січня 2017 р.

Смачна шишка

"Коли господарі прибирають ялинку, саме час погризти шишку. І дарма, що шишки давні кримські і таких найближчим часом не назбираєш.... Вони ж мене страшенно люблять - сваритися через шишку не будуть." - думки Домінака Торетто, Київ, 22 січня 2017 року.

А якщо серйозно, то можу поділитися з читачами гарною пухнастою 4лапою та хвостатою новиною породи фокстер'єр. 
Цього разу у нас 5місячний і досить породний пес. Що цікаво - знову попався розбійник. Випадково. Попередній пес Каспер був назнаний на честь сторшого розбійника з казки "Розбійники з Кардамону". Цей - на честь героя фільма Форсаж. Теж досить кримінальний елемент. Співпадіння, яке відповідає активному терєрському характеру.  

Фотографуватися поки не дуже любить. Да і мені комфортніше фотографувати собаку на природі, ніж в квартирі. Думаю, весною буде більше світлин на тему Домініка.  Кому цікаво - слідкуйте.

І може хтось мені порадить щод вступу до собачих клубів та виставок. З терєрськими характерами і особливостями виховання ми в цілому знайомі. Коли я кажу, що вже виховувала і ягдтерєра, і вельштерєра, то питання про виховання якось саме собою минає.... А от виставки, племінна робота - це для мене геть нове.  І чомусь мене лякає найбільш а) ціна. б) дискваліфікація за покуси (адже терєри мисливці і покусати іншу собаку - не диво).  не хочу вирощувати рафіновану собаку для виставки, хочу активного хлопця, який не забуватиме охороняти дім, дачу, намет і господарів в будь-яких умовах, але як поведеться в присутності багатьох інших собак, не знаю.....

А поки ви читаєте, ми пішли на прогулянку....

пʼятниця, 13 січня 2017 р.

Пінопластова гірлянда

Цього року закінчили декор фігурок з пінопласту, створивши з них гірлянду. На фото - ще окремі частини, бо усе разом не дуже добре видно на стіні. Але чесно кажу - зібрали воєдино та повісили.  Фарбували гуашшю, потім задля безпеки шпалер акриловим лаком, частково добавляли перламутр, а також стрази. Як на мене, вийшло в цілому позитивно, чомусь нагадує дитячий садочок, коли вироби яскраві, з простими та чіткими формами. Єдине що, з пласкими пінопластовими фігурками мені не дуже сподобалося працювати. Фактура проступала - довелося грунтувати шпатлівкою. Після цього десь шпатлівка стирчить - а зашкурити не дуже й виходить. Дуже вони крихкі. Особливо роги у оленя - таки довелося вставляти зубочистки на ПВА, аби трималося.  В цьому плані пінопластові кульки та інши 3Д вироби кращі для декорування (міцніші). Ну, тепер милуйтеся......



субота, 7 січня 2017 р.

Новорічні листівки


 Перші дві - мої, дві останні - доніни. Підростає молоде покоління..... 



Ці - Катруськи (8 з половиною років)


PS: пошепки - у нас знову є собака!!!! Але про нього якось окремо, іншим постом.....

понеділок, 19 грудня 2016 р.

Декор 21х15

Терміново знадобилося зробити подарунок. Сам собою народився декор у рамці для фото розміром 15х21. Новорічне побажання тепла, радості, щастя (аби ще випускали подібні картинки з україномовними написами, то було б гарно...)

пʼятниця, 16 грудня 2016 р.

Christmas is coming або нове життя старої ялинки


Маю зараз трохи більше часу для творчості  та публікування фото, ніж останні два роки... Хоча б залюбки замість цього пробіглася околицями з песиком....  


А тепер про хороше. Стара радянська штучна ялинка нашими з Катрусею зусиллями перетворилася на вінок. Розмір чималенький, сантиметрів 25-30 приблизно.  Розібрали ялинку на гілочки, з дроту зробили каркас, створили вінок. Прикрасили стрічкою та кульками (на термоклей). Шишки покрили срібним глітером.  В моєму розумінні шишек мало бути 5, а в Катіному - 3. Зупинилися на її варіанті. Шишки зібрані власноруч влітку в Чорноморську (Іллічовську) по дорозі на море. 
Свято наближається. Сподіваюся, буде ще час і натхнення публікувати інші роботи (як виявляється, їх чимало неопублікованих).
Але якщо хтось запропонує мені цуценя вельштерєра, я з радістю закину всі рукотвори, блог і присвячу час вихованню маленького веселого пухнастого друга з рудою мордою (інші породи  - не планую)




середа, 7 грудня 2016 р.

Відпустила.....

Спи спокійно, пухнастику. Ми намагалися тебе врятувати, але....не все залежить від людини.

понеділок, 25 липня 2016 р.

морський комплект прикрас

Зробила для себе перед поїздкою на море аби матеріалізувати своє прагнення туди потрапити. І жодного разу на морі не вдягла. Проте вдягаю часто в Києві, в тому числі на роботу. Наживо цей комплект привертає увагу багатьох. Може тому, о всі хочуть бути не в офісі, а на морі...? 
Декупаж серветкою. Все просто. Але особисто мені подобається поєднання синього з червоним...





неділя, 17 липня 2016 р.

Пастельні кольори дружби

Часом близькі друзі бувать дуже далеко один від одного... Через океан. А коли зустрічаєшся, то стільки всього треба сказати, що майже нічого і не кажеться...  З деякими людьми і помовчати гарно.  
Ось для такої людини і створився набір з намиста та браслета парний до мого. Кожна з нас, вдягаючи його, вирушатиме подумки на інший континент ... у гості до дуже близької людини. 

А щодо кольорів, то це я випробовувала акрилові гуаші пастельної палітри. І виявилось, що таке поєднання кольорів пасує до багатьох елементів одягу.

Щодо фарб хочу зауважити, що вони мені сподобалися, хоча й поводяться дивно. Сохнуть майже миттєво, але потім течуть від води, що не властиво акриловим фарбам. Довелося вкривати міцним лаком на синтетичних смолах. 

А далі багато фото....







неділя, 8 травня 2016 р.

мак

 Спроба зробити квітку маку з фоамірану. Наразі квітка маку - це символ спомину про Перемогу, про тих, хто загинув у тій страшній війні. З художньої точки зору ще є до чого прагнути, але приємно, що встигла спробувати саме тоді, коли ці квіти актуальні.

середа, 4 травня 2016 р.

Пасхальна курка. Декор для власноъ оселі)

Цього року до Пасхи зроблено аж 1 хендмейд-виріб. Курка. На більше робіт не вистачило ні настрою, ні сил, ні здоров'я. То я в кінці-кінців пишаюся, що щось таки закінчила. 
Використано трафарети, шпатлівку та фарби. Яйце  - чіпборд від Вензелика. Залишу собі. 





неділя, 1 травня 2016 р.

Пасхальний декор

Прикрасили будинок композицією з великого страусиного яйця з рафією та квітами. Всім читачам  - вітання із чудовим святом Воскресіння Христова. Христос Воскрес! Воістину Воскрес!



неділя, 27 березня 2016 р.

Віночок з троянд для доні

Для моєї красуні доні - віночок з троянд під парадну сукню. На свята або просто так під настрій.
Знадобилося 5 листів фоамірану, три вечори роботи та трохи натхнення.