середа, 9 серпня 2017 р.
вівторок, 13 червня 2017 р.
Солодощі з оченятами
Коли пригадую, що є неопубліковані роботи, коли руки тягнуться до пензлів та фарб, коли в голові нові художні образи замість нескінченних "треба" і "мушу", то означає, що життя налагоджується, хвороби відступають, і все буде добре.
Фетрові солодощі зшиті разом з донею за її основною ідеєю створити "м'яких шопкінсів". Одночасно доня вправлялася у роботі з тканиною, голкою та ниткою. Час створення - десь лютий-березень 2017.
четвер, 4 травня 2017 р.
Розпис пляшки контуром
Пригадала навички point-to-point.
Сама пляшка красивого матового скла. На деяких фото це видно. Контур Idea.
пʼятниця, 31 березня 2017 р.
Пляшка "Абстракція"
на сьогодні це мо улюблениця серед задекорованих плашок. От ніби і подобається мені сам процес творчий, і результат здебільшого, і досі збираю всілякі чудирнацькі пляшки аби задекорувати. Але.... готових робіт в цьому напрямку мало. Часом нема натхнення, або часу, або матеріалів.... Ну, може щось зміниться на краще в цьому напрямку. Поки паказую те, що є.
неділя, 26 березня 2017 р.
Як їжачки пекли пироги
Знайшла неопубліковане відео з життя наших іграшкових їжачків. Звуку нема, бо не можу підібрати гарну тематичну музику. Може хтось порадить пісню на кулінарну тему, про пиріжки чи щось таке. Знімали разом з донею.... Вже майже рік тому....
пʼятниця, 3 лютого 2017 р.
Поки ще зима..... (Ремонт Діда Мороза + ребрендинг)
Поки ще зима (я перевіряла: дощ змінився снігом на вулиці і досить слизько) вирішила показати що ще ми встигли зробити з донею новорічного. Цього року ми реставрували ватного Діда Мороза. Не те, щоб він був у геть поганому стані, але було над чим попрацювати. Ми (дорослі) часто буваємо в захваті від старовинних речей, навмисно зістарюємо свої декупажні роботи, ведмедиків тедді... А діти більше люблять яскраве та охайне, те, що виглядає новим. Тому ми з донею вирішили зробити ребрендінг радянського Діда Мороза у Діда Мороза сучасного українського. Дірки заклеїли, опушку шуби покрили гелем з глітером, всю іншу шубу перламутровою фарбою. Випрали і заново набили мішок з подарунками, зробили вітальний напис. Основної реставрації потребувала борода (відпала фарба великим шматком приблизно в декілька кевадратних сантиметрів). Нашому Діду Морозу ми зробили білу флокову бороду (за допомогою порошкку "велюровий ефект". Як виявилось, він нормально наноситься і просто на акриловий лак, без усяких спеціальних основ.
неділя, 22 січня 2017 р.
Смачна шишка
"Коли господарі прибирають ялинку, саме час погризти шишку. І дарма, що шишки давні кримські і таких найближчим часом не назбираєш.... Вони ж мене страшенно люблять - сваритися через шишку не будуть." - думки Домінака Торетто, Київ, 22 січня 2017 року.
А якщо серйозно, то можу поділитися з читачами гарною пухнастою 4лапою та хвостатою новиною породи фокстер'єр.
Цього разу у нас 5місячний і досить породний пес. Що цікаво - знову попався розбійник. Випадково. Попередній пес Каспер був назнаний на честь сторшого розбійника з казки "Розбійники з Кардамону". Цей - на честь героя фільма Форсаж. Теж досить кримінальний елемент. Співпадіння, яке відповідає активному терєрському характеру.
Фотографуватися поки не дуже любить. Да і мені комфортніше фотографувати собаку на природі, ніж в квартирі. Думаю, весною буде більше світлин на тему Домініка. Кому цікаво - слідкуйте.
І може хтось мені порадить щод вступу до собачих клубів та виставок. З терєрськими характерами і особливостями виховання ми в цілому знайомі. Коли я кажу, що вже виховувала і ягдтерєра, і вельштерєра, то питання про виховання якось саме собою минає.... А от виставки, племінна робота - це для мене геть нове. І чомусь мене лякає найбільш а) ціна. б) дискваліфікація за покуси (адже терєри мисливці і покусати іншу собаку - не диво). не хочу вирощувати рафіновану собаку для виставки, хочу активного хлопця, який не забуватиме охороняти дім, дачу, намет і господарів в будь-яких умовах, але як поведеться в присутності багатьох інших собак, не знаю.....
А поки ви читаєте, ми пішли на прогулянку....
пʼятниця, 13 січня 2017 р.
Пінопластова гірлянда
Цього року закінчили декор фігурок з пінопласту, створивши з них гірлянду. На фото - ще окремі частини, бо усе разом не дуже добре видно на стіні. Але чесно кажу - зібрали воєдино та повісили. Фарбували гуашшю, потім задля безпеки шпалер акриловим лаком, частково добавляли перламутр, а також стрази. Як на мене, вийшло в цілому позитивно, чомусь нагадує дитячий садочок, коли вироби яскраві, з простими та чіткими формами. Єдине що, з пласкими пінопластовими фігурками мені не дуже сподобалося працювати. Фактура проступала - довелося грунтувати шпатлівкою. Після цього десь шпатлівка стирчить - а зашкурити не дуже й виходить. Дуже вони крихкі. Особливо роги у оленя - таки довелося вставляти зубочистки на ПВА, аби трималося. В цьому плані пінопластові кульки та інши 3Д вироби кращі для декорування (міцніші). Ну, тепер милуйтеся......
субота, 7 січня 2017 р.
Новорічні листівки
Перші дві - мої, дві останні - доніни. Підростає молоде покоління.....
Ці - Катруськи (8 з половиною років)
PS: пошепки - у нас знову є собака!!!! Але про нього якось окремо, іншим постом.....
понеділок, 19 грудня 2016 р.
Декор 21х15
Терміново знадобилося зробити подарунок. Сам собою народився декор у рамці для фото розміром 15х21. Новорічне побажання тепла, радості, щастя (аби ще випускали подібні картинки з україномовними написами, то було б гарно...)
пʼятниця, 16 грудня 2016 р.
Christmas is coming або нове життя старої ялинки
Маю зараз трохи більше часу для творчості та публікування фото, ніж останні два роки... Хоча б залюбки замість цього пробіглася околицями з песиком....
А тепер про хороше. Стара радянська штучна ялинка нашими з Катрусею зусиллями перетворилася на вінок. Розмір чималенький, сантиметрів 25-30 приблизно. Розібрали ялинку на гілочки, з дроту зробили каркас, створили вінок. Прикрасили стрічкою та кульками (на термоклей). Шишки покрили срібним глітером. В моєму розумінні шишек мало бути 5, а в Катіному - 3. Зупинилися на її варіанті. Шишки зібрані власноруч влітку в Чорноморську (Іллічовську) по дорозі на море.
Свято наближається. Сподіваюся, буде ще час і натхнення публікувати інші роботи (як виявляється, їх чимало неопублікованих).
Але якщо хтось запропонує мені цуценя вельштерєра, я з радістю закину всі рукотвори, блог і присвячу час вихованню маленького веселого пухнастого друга з рудою мордою (інші породи - не планую)
середа, 7 грудня 2016 р.
понеділок, 25 липня 2016 р.
морський комплект прикрас
Зробила для себе перед поїздкою на море аби матеріалізувати своє прагнення туди потрапити. І жодного разу на морі не вдягла. Проте вдягаю часто в Києві, в тому числі на роботу. Наживо цей комплект привертає увагу багатьох. Може тому, о всі хочуть бути не в офісі, а на морі...?
Декупаж серветкою. Все просто. Але особисто мені подобається поєднання синього з червоним...
неділя, 17 липня 2016 р.
Пастельні кольори дружби
Часом близькі друзі бувать дуже далеко один від одного... Через океан. А коли зустрічаєшся, то стільки всього треба сказати, що майже нічого і не кажеться... З деякими людьми і помовчати гарно.
Ось для такої людини і створився набір з намиста та браслета парний до мого. Кожна з нас, вдягаючи його, вирушатиме подумки на інший континент ... у гості до дуже близької людини.
А щодо кольорів, то це я випробовувала акрилові гуаші пастельної палітри. І виявилось, що таке поєднання кольорів пасує до багатьох елементів одягу.
Щодо фарб хочу зауважити, що вони мені сподобалися, хоча й поводяться дивно. Сохнуть майже миттєво, але потім течуть від води, що не властиво акриловим фарбам. Довелося вкривати міцним лаком на синтетичних смолах.
А далі багато фото....
неділя, 8 травня 2016 р.
мак
Спроба зробити квітку маку з фоамірану. Наразі квітка маку - це символ спомину про Перемогу, про тих, хто загинув у тій страшній війні. З художньої точки зору ще є до чого прагнути, але приємно, що встигла спробувати саме тоді, коли ці квіти актуальні.
середа, 4 травня 2016 р.
Пасхальна курка. Декор для власноъ оселі)
Цього року до Пасхи зроблено аж 1 хендмейд-виріб. Курка. На більше робіт не вистачило ні настрою, ні сил, ні здоров'я. То я в кінці-кінців пишаюся, що щось таки закінчила.
Використано трафарети, шпатлівку та фарби. Яйце - чіпборд від Вензелика. Залишу собі.
неділя, 1 травня 2016 р.
Пасхальний декор
Прикрасили будинок композицією з великого страусиного яйця з рафією та квітами. Всім читачам - вітання із чудовим святом Воскресіння Христова. Христос Воскрес! Воістину Воскрес!
неділя, 27 березня 2016 р.
Віночок з троянд для доні
Для моєї красуні доні - віночок з троянд під парадну сукню. На свята або просто так під настрій.
Знадобилося 5 листів фоамірану, три вечори роботи та трохи натхнення.
Підписатися на:
Дописи (Atom)


















































