на сьогодні це мо улюблениця серед задекорованих плашок. От ніби і подобається мені сам процес творчий, і результат здебільшого, і досі збираю всілякі чудирнацькі пляшки аби задекорувати. Але.... готових робіт в цьому напрямку мало. Часом нема натхнення, або часу, або матеріалів.... Ну, може щось зміниться на краще в цьому напрямку. Поки паказую те, що є.






Немає коментарів:
Дописати коментар