Поки ще зима (я перевіряла: дощ змінився снігом на вулиці і досить слизько) вирішила показати що ще ми встигли зробити з донею новорічного. Цього року ми реставрували ватного Діда Мороза. Не те, щоб він був у геть поганому стані, але було над чим попрацювати. Ми (дорослі) часто буваємо в захваті від старовинних речей, навмисно зістарюємо свої декупажні роботи, ведмедиків тедді... А діти більше люблять яскраве та охайне, те, що виглядає новим. Тому ми з донею вирішили зробити ребрендінг радянського Діда Мороза у Діда Мороза сучасного українського. Дірки заклеїли, опушку шуби покрили гелем з глітером, всю іншу шубу перламутровою фарбою. Випрали і заново набили мішок з подарунками, зробили вітальний напис. Основної реставрації потребувала борода (відпала фарба великим шматком приблизно в декілька кевадратних сантиметрів). Нашому Діду Морозу ми зробили білу флокову бороду (за допомогою порошкку "велюровий ефект". Як виявилось, він нормально наноситься і просто на акриловий лак, без усяких спеціальних основ.




Гарний Дід Мороз вийшов, як новенький)
ВідповістиВидалитидякую, дуже приємно
ВидалитиОля, ви з донею молодці! Гарно получилось в вас ;)
ВідповістиВидалитиЯк зустріч заплануєте, можу принести.
ВидалитиДуже гарний дід Мороз вийшов! Зараз знов мода на ватні іграшки.)
ВідповістиВидалитидякую, так, мода.... Але модно старити нові або реставрувати під старовину. Ми не зовсім в контексті.... Просто він мені подобається, тому і зробили
ВидалитиГарно реставрували!
ВідповістиВидалитиВ мене Снігурка стара, але вона така облуплена, що я навіть сама і не реставрую...
Вір в свої сили, все вийде. Не так воно і складно, як виявилось....
Видалити