пʼятниця, 3 лютого 2017 р.

Поки ще зима..... (Ремонт Діда Мороза + ребрендинг)


Поки ще зима (я перевіряла: дощ змінився снігом на вулиці і досить слизько) вирішила показати що ще ми встигли зробити з донею новорічного. Цього року ми реставрували ватного Діда Мороза.  Не те, щоб він був у геть поганому стані, але було над чим попрацювати. Ми (дорослі) часто буваємо в захваті від старовинних речей, навмисно зістарюємо свої декупажні роботи, ведмедиків тедді... А діти більше люблять яскраве та охайне, те, що виглядає новим. Тому ми з донею вирішили зробити ребрендінг радянського Діда Мороза у Діда Мороза сучасного українського. Дірки заклеїли, опушку шуби покрили гелем з глітером, всю іншу шубу перламутровою фарбою. Випрали і заново набили мішок з подарунками, зробили вітальний напис.  Основної реставрації потребувала борода (відпала фарба великим шматком приблизно в декілька кевадратних сантиметрів). Нашому Діду Морозу ми зробили білу флокову бороду (за допомогою  порошкку "велюровий ефект". Як виявилось, він нормально наноситься і просто на акриловий лак, без усяких спеціальних основ. 




8 коментарів:

  1. Гарний Дід Мороз вийшов, як новенький)

    ВідповістиВидалити
  2. Оля, ви з донею молодці! Гарно получилось в вас ;)

    ВідповістиВидалити
  3. Дуже гарний дід Мороз вийшов! Зараз знов мода на ватні іграшки.)

    ВідповістиВидалити
    Відповіді
    1. дякую, так, мода.... Але модно старити нові або реставрувати під старовину. Ми не зовсім в контексті.... Просто він мені подобається, тому і зробили

      Видалити
  4. Гарно реставрували!
    В мене Снігурка стара, але вона така облуплена, що я навіть сама і не реставрую...

    ВідповістиВидалити
    Відповіді
    1. Вір в свої сили, все вийде. Не так воно і складно, як виявилось....

      Видалити