неділя, 22 січня 2017 р.

Смачна шишка

"Коли господарі прибирають ялинку, саме час погризти шишку. І дарма, що шишки давні кримські і таких найближчим часом не назбираєш.... Вони ж мене страшенно люблять - сваритися через шишку не будуть." - думки Домінака Торетто, Київ, 22 січня 2017 року.

А якщо серйозно, то можу поділитися з читачами гарною пухнастою 4лапою та хвостатою новиною породи фокстер'єр. 
Цього разу у нас 5місячний і досить породний пес. Що цікаво - знову попався розбійник. Випадково. Попередній пес Каспер був назнаний на честь сторшого розбійника з казки "Розбійники з Кардамону". Цей - на честь героя фільма Форсаж. Теж досить кримінальний елемент. Співпадіння, яке відповідає активному терєрському характеру.  

Фотографуватися поки не дуже любить. Да і мені комфортніше фотографувати собаку на природі, ніж в квартирі. Думаю, весною буде більше світлин на тему Домініка.  Кому цікаво - слідкуйте.

І може хтось мені порадить щод вступу до собачих клубів та виставок. З терєрськими характерами і особливостями виховання ми в цілому знайомі. Коли я кажу, що вже виховувала і ягдтерєра, і вельштерєра, то питання про виховання якось саме собою минає.... А от виставки, племінна робота - це для мене геть нове.  І чомусь мене лякає найбільш а) ціна. б) дискваліфікація за покуси (адже терєри мисливці і покусати іншу собаку - не диво).  не хочу вирощувати рафіновану собаку для виставки, хочу активного хлопця, який не забуватиме охороняти дім, дачу, намет і господарів в будь-яких умовах, але як поведеться в присутності багатьох інших собак, не знаю.....

А поки ви читаєте, ми пішли на прогулянку....

3 коментарі:

 1. Какой красавец!
  Про выставки полностью соглашусь, это занятие не для всех. Знаю тех, у кого на выставочной теме совсем крыша съехала... бедные их собаки! Одни мучения, а не любовь

  ВідповістиВидалити
 2. А погляд який;) мені здається, що не тільки шишкам дістається)

  ВідповістиВидалити
 3. Гарний Домінік! Вітаю з новим членом сім'ї! Нехай радує!
  Про виставки і клуби нічого не знаю. Якщо дуже хочеш, думаю, хоч раз варто спробувати, а там вже подивитесь чи будете цим займатися. В будь якому разі з вашим досвідом утримування собак у вас все вийде і буде чудовий вихований пес!

  ВідповістиВидалити