неділя, 8 травня 2016 р.

мак

 Спроба зробити квітку маку з фоамірану. Наразі квітка маку - це символ спомину про Перемогу, про тих, хто загинув у тій страшній війні. З художньої точки зору ще є до чого прагнути, але приємно, що встигла спробувати саме тоді, коли ці квіти актуальні.

6 коментарів:

 1. Хороша квітка! Це буде брош чи прикраса для волосся?

  Учора на ФБ один крєндєль із Самари розказував про те, як не приживається символ маку в Україні. Невиліковні :)

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Автор видалив цей коментар.

   Видалити
  2. Тоню, я намагаюся не читати усілякий бруд, яким перевантажені соціальні мережі. Що ж до маків - особисто я не так вже й однозначно до нього ставлюся як до нового символу. Скажімо, монумент Батьківщині Матері у віночку мені скоріше подобається, але ще надто новий для нас цей символ. Маки взагалі були квітами радощів, ними вишивали вишиванки, їх заплітали у вінки дівчата... Тож як символ траурний, він не зовсім властивий нашому народу.... Але як вже була така нагода, то я подумала, чому б не зробити таку квітку. Тим більш, що взагалі з фоамірану робити квіти мені подобається (і процес, і результат)

   Видалити
  3. Бруд і не треба читати :) Мені цікаво таким чином вийти за межі цінностей звичного кола спілкування, це часом вельми пізнавально.

   Щодо маку, то я тепер трохи заплуталась, тому що ще десь у 2014 читала, що мак і в Україні символ суму, жалоби. Хоча це було не надто авторитетне джерело, тож, думаю, маєш рацію саме ти.

   Видалити