четвер, 24 березня 2016 р.

Де погодувати жирафа та носорога?

годування жирафа Миколи Степановича
Я люблю зоопарки. Зокрема тому, що моя доня любить тварин і цікавиться ними. Ми об'їздили найбільші українські звіринці, особливо в пошуках слонів. На жаль, приватні зоопарки Криму нам тепер не доступні.  То ж обходилися державними (комунальними). І ось на вихідних вибралися в приватний зоопарк під Києвом - 12 місяців. Враження дуже приємні. Чомусь він нагадав мені "загублені" кримські Казку та Тайган.  Може тому, що територія та звірі доглянуті, зоопарк, так би мовити, юзер-френдлі, тваринки молоді та активні. 
Марі куштує смачну гілочку
Перераховувати всіх звірів не бачу потреби, всі вони розписані на сайті зоопарку.  Покажу окремі фото  і всім раджу поїхати. Хоча, бажано власним транспортом.  З переваг, як зазначено вище, доглянуті та різноманітні звірі, красива територія. З недоліків - відстань та "кусюча" ціна. 

Як вже зазначала, зоопарк дуже привітний до відвідувачів. Там можна погодувати не тільки віслючків та пташок, а й хижаків та навіть жирафів і носорога. 
Арчибальд Арчибальдович
За годуванням носорога ми тільки спостерігали, а ось жирафів годували самі. На 5 грн нам дали великий букет з гілочок, якими ми пригостили жирафа Миколу Степановича і жирафу Марі. Як виявилось, вони дуже сильно відрізняються за зростом і характерами. Микола Степанович радо стояв та чекав наступних гілочок, а Марі довелося заманювати. І, взявши гілочку, вона сором'язливо відходила в бік аби поласувати нею.



каракал



мара та копібара


трубкозуби (ми так і не дочекалися, аби вони прокинулися)



Верблюд Льоша




В замку можна смачно пообідати
Мимоволі порівнюєш з Київським зоопарком. Гарно і там, і там. І звірі не повною мірою повторюються. Хоча, як вже зазначала, тут звірі в цілому молодші, а тому активніші. Правда, як на мене, цьому зоопарку поки бракує слона та бегемота, але, сподіваюся, вони будуть. Як мінімум, слоновник вже збудований. Думаю, ми ще якось знайдемо можливість туди поїхати. І всим радимо.

4 коментарі:

  1. Дякую велике за цікаві фото і розповідь. Треба запам'ятати :)

    ВідповістиВидалити
  2. Оля, дякую, що поділилась. Мій син обожнює Київський зоопарк тому також хочемо відвідати й 12 місяців, але, як настане тепло :)

    ВідповістиВидалити
  3. Оля, чудові світлини, і класно що звірі майже не сплять, коли ми буди майже всі хижаки спали ;)

    ВідповістиВидалити