понеділок, 29 червня 2015 р.

Трипільське коло 2015

Цього року ми вкотре попрямували до Ржищеву на фестиваль Трипільське коло.  Власне, ми там втретє чи вчетверте, вже точно не підрахую. Взагалі фестиваль гарний, але цього року погода внесла свої корективи (і усе, або майже усе, пішло шкереберть). 
Взагалі фестиваль проходить на величезному полі, де окрім великої та малої сцени існує безліч активностей, дитячих майстеркласів, ярмарок і тому подібне. Ми прибули в пятницю ввечорі і охорона дивилася на нас як на несповнихрозуму. Всі їхали звідти, а ми туди. Як виявилось, сильна злива в пятницю в обід розігнала величезну купу народу, який приїхав як погостювати, так і попрацювати.І тим не менш, ми лишилися. 
Головне, я так думаю, настрій та запаси  - гарний намет, тент, гумові чоботі, теплий одяг та запас їжі. І, звісно, хороша компанія. 
Власне, фестивальне поле виглядало отак: багнюка, тепло вдягнуті люди (значно менше ніж завжди), поодинокі намети з якоюсь активністю.
 Найбільш активними як завжди були шотландці, індейці і тому подібні персонажі. Вони незважали на погоду. І послухати барабани та волинку можна було в своє задоволення.
Організатори влаштували кілька інсталяцій, але дуже не вистачало активності біля них. Ось нижче на фото глиняні вироби і пічка для обжигу. Минулі роки можна було зліпити глиняний виріб і там обпалити. А цього року це була просто інсталяція.

Майстерклас ми таки знайшли. Велика подяка цим людям, що не втікли від погоди і розважали дітей. Тут ми робимо картину з колорового пісочку. В принципі, були ще певні дитячі активності в так званому яйці - наметі з функціями сцени. Але через скасування концертів на великій сцені дитячий простір було окуповано музикантами. Навіщо, не зовсім зрозуміло, адже не видно там було нічого і людей на концерт помістилось досить мало. Тому слухати Мед Хедс та інших шанованих виконавців довелося вже в наметі.
А це смажене маршмелоу. Оскільки смакоти і розваг було небагато, то ця штука дуже припала до душі. Ще дуже сподобався принцип ціноутворення - пригощайся і кидай в скарбничку скільки вважаєш за потрібне. 
На попередньому фото можете бачити "автентичного трипільського собаку". Це, власне наш Каспер (давно обіцяла його показати).  І на наступному фото теж він. Ми з ним проводили Майстеркласи з чухання за вушком. Діткам подобалось. І собаці теж. 
Ще ми "розважились" гасовою лампою . Справжня, автентична. Прикрашала наш табір і давала світло вночі.
З усього вищепоказаного може скластися враження, що там було погано..... Я б так не ставила питання. Там були погані погодні умови, до яких багато хто був не готовий. Але хто хотів, той знайшов собі розваги до душі. Ввечорі суботи концерт переїхав на малу сцену. Ми насолодилися виступами Неллі Сюпур та гурту AtmAsfera
Велике задоволення принесло відвідання вогняного шоу. Танці з вогнем  -це щось особливе. 
А наостанок дитина і чоловік покаталися на тролеї -для Каті це велика перемога над собою і власними страхами. Тепер вона прагне покататися на тролеї над Дніпром. 

Сподіваюся, наступний фестиваль буде краще. Хоча, ми самі влаштуємо собі свято за будь-яких умов, якщо захочемо. 

вівторок, 16 червня 2015 р.

Шоколадний майстерклас на день народження

Цього року святкували Катрусін день народження у Львівській майстерні шоколаду на Андріївському узвозі. Запросили дітей на майстерклас з виготовлення цукерок. Нам дуже сподобалося, всім раджу, а тепер подробиці.

Закладів, що працюють під такою торговою маркою чимало. Можете подивитися на сайті за посиланням (вище). Але, як виявилося, вони не однакові, мають нюанси у формуванні своєї пропозиції щодо майстеркласів (як мінімум).  Тому, обдзвонивши кілька з них, ми зупинилися на майстерні на узвозі. 
Майстерня шоколаду систематично проводить майстеркласи з виготовлення цукерок у встановлений час за попереднім записом. Але якщо у Вас свято або компанія від 5 осіб, то його проведуть у зручний для Вас час. Ми цим і скористалися.
Майстеркласи бувають різної тривалості і різної вартості. Саме цим і відрізняється Майстерня на узвозі (бо на Богдана Хмельницького проводять тількі повні Мк). Короткий Мк триває годину і коштує 150 грн з особи. Довгий - підтори години і 300 грн з особи. Відрізняється також кількістю цукерок, які маєте на виході.
Поскільки ми мали справу з дітьми, то зупинилися на скороченому варіанті. І нам всього вистачило - і вражень, і цукерок, і довше діти б не висиділи.
Для святкування дня народження Майстерня подарує Вам торт, якщо група більше 10 дітей. Поскільки у нас діток було 9, то нам торт виготовили за попереднім замовленням. Це суттєво вплинуло на його вартість порівняно з придбанням  його в день святкування.
Щодо їстівної частини МК варто відмітити, що в вартість МК також входить напій. У нас був грейпфрутовий лимонад. Діти спочатку верещали, що смак специфічний, але він дуже доречний у поєднанні з солодким тортом і шоколадом (свої цукерки не їли там, але руки облизували всі).

То як же проходить МК?

субота, 6 червня 2015 р.

Листівка (по мотивам Гапчинської)

Темп життя останнім часом такий, що не дуже встигаю ні творити, ні фотографувати та обробляти фото. Навіть на рукодільну зустріч до Алусика не встигла, хоча хотілося. Вибачте, дівчата.
Але інколи швидко-швидко робиться щось, наприклад ось така листівка. Центральним її елементом є картинка з коробки від цукерок з малюнками Євгенії Гапчинської. Знаю, що далеко не всі люблять її роботи, але чимало таки прихильників. Тому я залишила такі картинки і вирішила пустити їх у справу. Вся кольорова гама листівки побудована на мотивах основного малюнку та власне подарунку, який теж був в салатових тонах. 
Як на мене, я добре потренивалася. Може не все бездоганно, але я ще продовжую набивати руку і тренуватися.