Для участі в солодкому хендмейд-посткросингу зробила листівку із солодким тістечком. Вишивати я не люблю. А ось освоєння скрапбукінгу та кардмейдингу приносить мені задоволення, особливо взимку.
Сподіваюся, листівка сподобається тому, хто її одержить. Обіцяю додати серветок для декупажу на солодку тему і ще чогось приємного.
Використала кардсток, декупажну карту, мереживо, брадс, штучну квітку та листочки, чіпборд від Вензелика, серветку, скраппапір та напівперлинку.



Оля, дуже дякую за участь в проекті :)
ВідповістиВидалитиТістечко дуже апетитне і займає своє почесне місце в солодкій галереї :)
Олю, супер-листівочка! Мрію теж навчитися робити :)
ВідповістиВидалитидякую, дівчата, мені приємно. дуже складного нічого нема, присто поступово пробуєш-пробуєш, а потвм і результат ніби нічого виходить...
ВідповістиВидалития в скрапі ще аматор.
Гарна листівка! Тыстечко так і хочеться спробувати на смак:)
ВідповістиВидалити