вівторок, 16 червня 2015 р.

Шоколадний майстерклас на день народження

Цього року святкували Катрусін день народження у Львівській майстерні шоколаду на Андріївському узвозі. Запросили дітей на майстерклас з виготовлення цукерок. Нам дуже сподобалося, всім раджу, а тепер подробиці.

Закладів, що працюють під такою торговою маркою чимало. Можете подивитися на сайті за посиланням (вище). Але, як виявилося, вони не однакові, мають нюанси у формуванні своєї пропозиції щодо майстеркласів (як мінімум).  Тому, обдзвонивши кілька з них, ми зупинилися на майстерні на узвозі. 
Майстерня шоколаду систематично проводить майстеркласи з виготовлення цукерок у встановлений час за попереднім записом. Але якщо у Вас свято або компанія від 5 осіб, то його проведуть у зручний для Вас час. Ми цим і скористалися.
Майстеркласи бувають різної тривалості і різної вартості. Саме цим і відрізняється Майстерня на узвозі (бо на Богдана Хмельницького проводять тількі повні Мк). Короткий Мк триває годину і коштує 150 грн з особи. Довгий - підтори години і 300 грн з особи. Відрізняється також кількістю цукерок, які маєте на виході.
Поскільки ми мали справу з дітьми, то зупинилися на скороченому варіанті. І нам всього вистачило - і вражень, і цукерок, і довше діти б не висиділи.
Для святкування дня народження Майстерня подарує Вам торт, якщо група більше 10 дітей. Поскільки у нас діток було 9, то нам торт виготовили за попереднім замовленням. Це суттєво вплинуло на його вартість порівняно з придбанням  його в день святкування.
Щодо їстівної частини МК варто відмітити, що в вартість МК також входить напій. У нас був грейпфрутовий лимонад. Діти спочатку верещали, що смак специфічний, але він дуже доречний у поєднанні з солодким тортом і шоколадом (свої цукерки не їли там, але руки облизували всі).

То як же проходить МК?


Майстерня на узвозі має чудовий майже повністю відокремлений малий зал, де ми і розмістилися. Батькам виділили два столики поруч і ми мали можливість випити кави та поспілкуватися. 
Всім діткам видали захисний одяг - фартух та капелюшок.  організовано помили руки.
 Спочатку діти отримали плитку праліне та формочки-катери і вирізали цукерки.  З залишків (обрізків) катали кульки.
Потім усю цю смакоту обвалювали в посипці різних видів  -кокосовій стружці, горіховій стружці, кольоровому цукрі і ще чомусь смачному.Для цього діткам видали спеціальні інструменти. Аби посипка трималася, цукерка пирнає в миску з топленим шоколадом. 
Поки цукерки застигали в холодильнику, діти отримали по плитці білого шоколаду і пакетику топленого чорного шоколаду та мали можливість зробити написи та малюнки на свій розсуд. Як показала практика, всі писали свої імена, дехто малював квітку або серце. Але прочитати написи майже ні в кого не вдалося. Тут був важливий процес,а  не результат.
Плиточки шоколаду теж полетіли в холодильник, а тим часом наша майстриня Аня принесла тортика. Ми брали свічку з цифрою, а в Майстерні знайшлися і поштучні свічки (нічого доплачувати не було потрібно). Тому свічок так багато (а мало б бути 7).
Потім їли торт, пили лимонад і фотографувалися на згадку. Сподобалося всім. Мами особливо відмітили нестандартність такого святкування дня народження. І ми були задоволені, що всім сподобалось, свято вдалося. 
Тому всім, хто надихнеться моєю розповіддю, раджу МК у Майстерні шоколаду на Андріївському узвозі. окремо хочу подякувати Ані, яка вела МК, а також менеджеру Денісу, який проявив до нас увагу, завчасно подумав про всі нюанси  і допоміг нам організувати чудове свято. І також дікую всім нашим гостям (може таки хтось з них читає цей пист).

5 коментарів:

 1. Оля, яка чудова ідея! Гарне свято! :)))) Дуже рада за вас!!!! Катрусі здоров"я та щастя :)
  Сама ламаю голову над Днем народження сина, але нам такий формат не підходить, нам потрібно побігати, пострибати))))

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Алусик, "побігати-пострибати" теж наш формат. Але на наш день народження всі розважальні центри перевантажені - бо це день захисту дітей. То ми шукали альтернативу. Діти всі активні, але це був незвичний для них вид діяльності, тому всім сподобалося.

   Видалити
  2. Вірю :) Мій син також любить такі МК, але треба щось інше думати, бо буде вимагати продовження "банкету" )))) Ох......важко нам, батькам, щось цікаве придумати))))

   Видалити
 2. Дуже цікава ідея! Ми ще маленькі, але на майбутнє будемо мати на увазі))). Хочеться робити День народження дитині таким, щоб цікаво було і запам'яталося в першу чергу іменинниці, а не банальне застілля для дорослих.

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. дякую. і цілком згодна, що дитяче свято має бути для дітей.

   Видалити