понеділок, 29 червня 2015 р.

Трипільське коло 2015

Цього року ми вкотре попрямували до Ржищеву на фестиваль Трипільське коло.  Власне, ми там втретє чи вчетверте, вже точно не підрахую. Взагалі фестиваль гарний, але цього року погода внесла свої корективи (і усе, або майже усе, пішло шкереберть). 
Взагалі фестиваль проходить на величезному полі, де окрім великої та малої сцени існує безліч активностей, дитячих майстеркласів, ярмарок і тому подібне. Ми прибули в пятницю ввечорі і охорона дивилася на нас як на несповнихрозуму. Всі їхали звідти, а ми туди. Як виявилось, сильна злива в пятницю в обід розігнала величезну купу народу, який приїхав як погостювати, так і попрацювати.І тим не менш, ми лишилися. 
Головне, я так думаю, настрій та запаси  - гарний намет, тент, гумові чоботі, теплий одяг та запас їжі. І, звісно, хороша компанія. 
Власне, фестивальне поле виглядало отак: багнюка, тепло вдягнуті люди (значно менше ніж завжди), поодинокі намети з якоюсь активністю.
 Найбільш активними як завжди були шотландці, індейці і тому подібні персонажі. Вони незважали на погоду. І послухати барабани та волинку можна було в своє задоволення.
Організатори влаштували кілька інсталяцій, але дуже не вистачало активності біля них. Ось нижче на фото глиняні вироби і пічка для обжигу. Минулі роки можна було зліпити глиняний виріб і там обпалити. А цього року це була просто інсталяція.

Майстерклас ми таки знайшли. Велика подяка цим людям, що не втікли від погоди і розважали дітей. Тут ми робимо картину з колорового пісочку. В принципі, були ще певні дитячі активності в так званому яйці - наметі з функціями сцени. Але через скасування концертів на великій сцені дитячий простір було окуповано музикантами. Навіщо, не зовсім зрозуміло, адже не видно там було нічого і людей на концерт помістилось досить мало. Тому слухати Мед Хедс та інших шанованих виконавців довелося вже в наметі.
А це смажене маршмелоу. Оскільки смакоти і розваг було небагато, то ця штука дуже припала до душі. Ще дуже сподобався принцип ціноутворення - пригощайся і кидай в скарбничку скільки вважаєш за потрібне. 
На попередньому фото можете бачити "автентичного трипільського собаку". Це, власне наш Каспер (давно обіцяла його показати).  І на наступному фото теж він. Ми з ним проводили Майстеркласи з чухання за вушком. Діткам подобалось. І собаці теж. 
Ще ми "розважились" гасовою лампою . Справжня, автентична. Прикрашала наш табір і давала світло вночі.
З усього вищепоказаного може скластися враження, що там було погано..... Я б так не ставила питання. Там були погані погодні умови, до яких багато хто був не готовий. Але хто хотів, той знайшов собі розваги до душі. Ввечорі суботи концерт переїхав на малу сцену. Ми насолодилися виступами Неллі Сюпур та гурту AtmAsfera
Велике задоволення принесло відвідання вогняного шоу. Танці з вогнем  -це щось особливе. 
А наостанок дитина і чоловік покаталися на тролеї -для Каті це велика перемога над собою і власними страхами. Тепер вона прагне покататися на тролеї над Дніпром. 

Сподіваюся, наступний фестиваль буде краще. Хоча, ми самі влаштуємо собі свято за будь-яких умов, якщо захочемо. 

3 коментарі:

  1. Оля, які ви молодці, що всетаки поїхали та все нам показали-розказали :)
    Уявляю, як гарно ви там час провели :) Песик в вас гарнюній! Хто з ним гуляє? :)
    Тролей то гарно, мій син в захваті від тролей парку в Гідропарку, думаю Катрусі також сподобається :)

    ВідповістиВидалити
  2. Дякую за розповідь, дуже цікаво! Ще щодного разу не була на Трипільському колі, тож фотоподорож дуже пізнавальна )))

    ВідповістиВидалити