субота, 18 квітня 2015 р.

Радомишль - моя Великодня мандрівка

На Великодні свята ми відкрили весняний сезон подорожей. Наш шлях пролягав Київщиною та Житомирщиною і прямо до міста Радомишль. Думаю, багатьом ця назва відома завдяки пивоварінню, а сьогодні дізнаєтесь про іншу цікаввинку - замок-музей Радомисль.

Це невеличкий, але дуже затишний парк + замок-музей, де широковідома Ольга Богомолець розмістила власну колекцію ікон та предметів домашнього вжитку. 
Відразу хочеться подякувати цій людині за дбайливо збережені частинки історії та за те, що все це є у вільному доступі за помірною ціною.  

Екскурсія буде в 2х частинах. В цьому пості - парк та папірня. В наступному - музей ікони.

пам'ятник Єлисею Плетенецкому

гребля

джерело на острові закоханих

скіфський воїн

А тепер папірня. Якщо ви зайшли за посиланням, то побачили, що ця будівля спочатку була паперовою фабрикою, потім млином, а вже тільки зараз музеєм.  Нам дуже сподобався процес виготовлення паперу з водяним знаком.Далі буде...

6 коментарів:

 1. Дуже гарно...Теж плануємо відвідати Радомишль...
  P.S. На травневі свята приїздіть до нас, до Батурина ;-). В нас теж гарно і цікаво))

  ВідповістиВидалити
 2. Гарна подорож! Дякую, що показала!

  ВідповістиВидалити
 3. Дуже цікаво, дякую за фото! Звісно, чула про цей музей і бачила по телевізору, але ще не були там, може колись теж відвідаємо.
  Оль, а аркуш паперу можна собі забрати?))

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Раджу відвідати. А щодо аркушу - можна купити за 10 грн. Водяний знак дійсно гарно видно. Але що робити з цим аркушем тепер - не знаю. Мені видається, що тут цікавіше спробувати самому зробити. Для дітей, здається, майстерклас коштує 80 грн. Для дорослих дорожче.

   Видалити
 4. ..побачила знайомі місця і зайшла в гості)) від нас цей замок в 30 хвилинах їзди, але була там лише одного разу. У нашому містечку - це дуже популярне місце, особливо для фотосесій молодих або ж навіть проведення весіль. Місцина дуже живописна!

  ВідповістиВидалити