понеділок, 23 березня 2015 р.

RAINBOW LOOM BRACELETS

RAINBOW LOOM BRACELETS

Плетемо з донею з гумок. Захоплює. Ненапряжно, медитативно, ютуб багатий на прості майстеркласи. Поки не розпочала - сприймала як чергову несерйозність. А виявилось захоплююче. А ви плетете?
Ліві два мої, праві два дитячі.


Катрусіна творчість


12 коментарів:

 1. Нам це також грозить)))) Вчора син прийшов з садочка з браслетом та спитав: чого ми ще такі не в"яжемо? :)))))

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Да, цей масовий шкільний психоз перекинувся на дитсадки...(пошепки: правий крайній кольоровий тонкий браслетик зробив моїй Катрусі кавалер з дитсадка...)
   А взагалі, Алло, я б сказала, що це корисно для їхнього віку. Дрібна моторика+ послідовність. Розвиває математичне мислення. Тут же треба автоматично рахувати, повторювати візерунок. І окремо цікаво спостерігати, як моя мала дивиться на ютубі МК та намагається вхопити суть, повторити. В принципі, не так вже й легко. Доводиться мені паралельно робити спочатку, аби їй стало абсолютно зрозуміло.

   Видалити
  2. В тому то й справа, що мені не хочеться цим займатися)))) В мене так мало вільного часу, а витрачати його на в"язання, лінь... :)

   Видалити
  3. ну, не знаю... я вчора показала початок, а потім вирішувала інші справи за компом поряд.. моєї уваги знадобилося на 5-7 хвилин, а далі Катя сама.... І допомогла кінець закріпити.
   Алло, тобі варто спробувати!!!!!!!!!!!
   А ще я подумала, що ці штуки можна використати і для себе, не тільки як браслети, а й як маячки для ножиць, кишенькових ножів і тп.

   Видалити
  4. Оля, вже спробували.... Плете... Саааам))))) Правда, покищо самі прості, але час покаже :)

   Видалити
 2. Ох массовый!!! Каждое поколение через такое всякое проходит.... ;)
  Мы не плетём. Один уже большой и не творческий, а вторая ещё маленькая и предпочитает рисование... А ваши браслетики вышли очень красивые, красочные и праздничные!!! Молодцы!!!

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Мы плели фенечки другими способами.Но действительно правда - у каждого поколения есть свой массовый психоз. Наши мамы собирали фантики, мы вкладыши, наши детки собирают всякие там карточки и тд и тп.

   Видалити
 3. Я теж вважаю, що заняття корисне і цікаве. Мій малий сам розкладає резиночки по кольорам, а потім плете і так гарно виходить перехід кольору)) Тепер хоче ще широких браслетів і тваринок, але тут вже без станка не обійтися. Думаю купувати чи ні?

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. широкі браслети можна плести на виделках. на одній чи двох. спробуйте.

   Видалити
 4. Не плетемо зі зрозумілих причин, але наслідки цього корисного для дрібної моторики психозу бачимо ледь не у кожному кіоску )))

  Гарні у вас браслетики!

  ВідповістиВидалити
 5. Такие красивые яркие браслетики у вас выходят, наверное, уже к лету готовитесь!)))
  Мы не плетем, потому что мы еще маленькие)), но я знакома с этим увлечением, соседская девочка плетет (особенно днем, пока мамы нет, вместо домашних заданий), у нее не только браслетики, а фигурки разные получаются.

  ВідповістиВидалити
 6. Так ось шо то продається у магазинах )) В нас такої моди ще не має. Та чи надовго? ))

  ВідповістиВидалити