четвер, 5 березня 2015 р.

Заквітнене підвіконня

Заквітли амаріліси та гіпераструми. Лемон стар, Денвер, Епл Блоссом. Мені дуже подобаються ці квіти через те, що навесні, коли часом ще лежить сніг, у мене заквітнене підвіконня. І ніякого запаху, що принципово для спільні. А ще ці квіти досить невибагливі.

8 коментарів:

 1. Красота какая! У меня тоже когда-то были.
  А как ты луковицам состояние покоя обеспечиваешь? у меня они как-то быстро истощались и плохо восстанавливались на следующий год.

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Спасибо. Вообще-то именно эти этого года. Посмотрим, как будут себя вести. И так видно по кустикам, что состояние у них разное. Лемон стар буяет в 2 стрелы (8 цветков по 15 см), Денвер вполне прилично цветет, а Эпл Блоссом еле-еле вытягивает свои цветы.
   Но другие кустики (которые пока в кадр не попали) цветут у меня 3й год довольно буйно (по 2 стрелы с кучей цветов). После цветения я их оставляю с листьями. На все лето вытаскиваю на балкон, где они получают много света, но никому не мешают. Поливаю ежедневно. К сентябрю где-то желтеют последние листья и я перестаю их поливать совсем. Оставляю на подоконнике в районе приоткрытого окна (чтоб не жарко). Ну и яркого солнца у меня нет. Начинаю поливать заново при мерно в середине января-начале февраля. Через неделю примерно появляется стрелка с цветами. Вот как-то так.

   Видалити
  2. Читала, что сил они набираются за счет листьев. Т.е. в стадии листьев нужно обеспечить хороший полив, солнышко и возможно удобрения.

   Видалити
 2. Красунчик! Яка то радість - живі квіти :)
  Мій відпочиває, тепер розумію чому - у будинку дуже мало світла, покійна чоловікова бабуся виносила влітку хатні квіти на вулицю, треба так і мені цього року зробити.

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Читала, що амаріліси можна влітку навіть на клумбу висаджувати. Власне, у мене мама значну частину квітів на літо висаджує, а на зиму - в горщики і додому.

   Видалити
  2. О, буду знати, дякую. Цього року з клумбою в мене скуртненько буде, хіба що примулам місце знайду, але в майбутньому так і робитиму!

   Видалити
 3. Яка краса! В мене теж колись були червоні гіпеаструми, якраз на восьме березня розквітали :) і діточок багато було :) Але прийшлось віддати, бо в новому помешканні - дуже жарко, особливо взимку.
  А різниця між амарілісами та гіпеаструмами ( з літератури) - в тому, що перші квітнуть восени, а другі - на весні. Амарілісів у мене не було, тому чи правда це, не знаю.

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Дякую. Про різницю знаю, але так часто плутають, і на етикетках, то я вирішила використовувати обудві назви паралельно.

   Видалити