вівторок, 3 березня 2015 р.

Фантазійна квітка

 Перша спроба роботи з фоаміраном. Фантазійна квітка. Листочки поки взяла готові. Це брошка. Для себе. Мені сподобалося, хоча технічно я ще спробувала далеко не все, що планувала навіть для ознайомлення з цим матеріалом. Тому планую ще експеременти на квіткову тему.
Реальний колір найбільше відповідає першому фото.


8 коментарів:

 1. Оля, чудово! Перша спроба вдалась :)

  ВідповістиВидалити
 2. Олічка, ти не перестаєш дивувати розмаїттям своїх творчих досягнень та спроб :) Який розмір вийшов у брошки?

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Розмір десь 8 см. Легка як пір'їнка.

   Видалити
  2. Тоня, а ти помітила, як я використовую твої новорічні подарунки? І бісер, і листочки в хід пішли. Муліне вчора правда використовувала зі своїх старих запасів. А щодо різноманітності - так, я багато чого вмію і намагаюяся це поєднувати. Чекайте, будуть ще дуже різні штуки (як мінімум найближчим часом декупаж, скрап та розвивальні іграшки. А ще живі квіти).

   Видалити
  3. Звичайно помітила! Я не завжди коментую (інколи настрою нема...), але усе уважно роздивляюсь! Кожного разу згадую, як все ж таки думки матеріалізуються.
   Чекаємо :)

   Видалити
 3. Гарна квітка, мені дуже подобається! Олю, я так розумію, ти пелюстки підфарбовувала? Якщо так, то якою фарбою, акрил підходить?

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Тонувала краєчки акрилом губкою. Досить зручно. Читала, що можна ще пастеллю (масляною), але спробувала і мені НЕ сподобалося.

   Видалити