неділя, 15 лютого 2015 р.

Розмальовки на фарфорі й на папері

Для одних друзів, які нещодавно купили квартиру і планують зробити кухню у чорно-білих тонах, задекорувала кухонну баночку висотою 15 см (з кришкою). Захотілося добавити в чорно-білу гаму трохи яскрасивх кольорів.  Надихнулася величезними розмальовками у Олени, що на Веселці живе. В кінці можна побачити як ми малюємо на стінці (це початок, а як дофарбуємо - покажу результат). Доречі, всіляко раджу такі розмальовки, особливо, якщо у вас є порожні неприглядні стіни, які ще чекають на ремонт...
Ну, повернемось до кухонної баночки. Фарфор. Малюнок фломастерами під запікання.  Мені хотілося передати саме такий стан розфарбовки, коли вже починає вимальовуватись картинка, але ще багато попереду, є простір для творчості... В принципі, планую ще зробити в комплект якісь кухонні речі. Буде залежати від заготовок, які для цього розшукаю.

12 коментарів:

 1. Трохи веселого кольорового хаосу у чорно-білий ordnung - це мені дуже подобається :) Привєртає увагу кількість усього летючого на одиницю площі баночки: хмарки, кульки, дирижабль, гвинтокрил (чи вертольот :)?)...

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Хай краще буде "хелікоптер".... Насправді, така кількість усього летючого - це одна з задумок. До Дирижаблів взагалі дуже гарно ставлюся. Вони такі чарівні (хоча й небезпечні).
   Думаю, такого вже орднунга у них там не буде.... Вони досить веселі, вільно спілкуються 3 мовами (ну, російською, українською та англійською..). За проектом там кухня має якось поєднуватись з книгарнею і місцем для читання. Думаю, буде гарно. І моя кольорова плямка трохи їх розважатиме. (А ще у них є чорний кіт).

   Видалити
 2. Необычная баночка! А фломастеры такие где продаются? Я как-то не встречала. Сама бы с удовольствием порисовала, а то мы с ребенком только чашки раскрашивали красками и карандашами.

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Фломастеры продаются в художественных магазинах. на самом деле, редкостью не являются. Просто не сразу бросаются в глаза, а также многие магазины грешат минимумом цветов.
   Что касается красок - тоже пробовала. А карандаши для фарфора - не встречала. Как они выглядят? И как в эксплуатации?
   Что касается росписи фломастерами -я в нее влюбилась, тк они прекрасно выдерживают посудомойку!!!!!!!!!!!!

   Видалити
  2. У нас в есть магазин "Художні вироби", я постоянно там зависаю, чтобы высмотреть что-нибудь новое, но таких фломастеров нет. Нет карандаши самые обычные использовали. Покупали стеклянную чашку, которая была по-моему протравлена чем-то и по этому пространству можно было рисовать карандашами. Это недолговечно, но через определенное количество помывок чашки карандаш сходил, а у ребенка была возможность повторить процесс.
   И да, украинский я хорошо понимаю, но по привычке чаще пишу на русском, поэтому меня ответы на украинском не напрягут.

   Видалити
 3. Весела і яскрава баночка! Стільки детальок, які не помічаєш одразу. :)
  Розмальовка-сердечко на стіні - однозначно прикрашає дім. :)

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Дякую. Вгадала задум - аби розглядати і постійно знаходити щось нове.
   А размальовка на стіні як мінімум закриває старі шпалери.

   Видалити
 4. Баночка чудова! Мені дуже подобається! Нічого лишнього! :)

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Дякую. Далі буде ще в такій саме стилістиці. Мене захопило.

   Видалити
 5. Дуже гарно вийшло! Люблю такі роботи!:)

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Дякую. Мені теж подобається. Буде ще продовження.

   Видалити
 6. Баночки і розмальовки атакуюсь :) Чудове продовження!

  ВідповістиВидалити