четвер, 29 січня 2015 р.

Про кохання (скрап)

Третій етап творчого проекту "Жінка" -  La Femme присвячений коханню. Це світле почуття рятує нас у бурхливому житті, тримає човен на плаву, змушує виживати в будь-які часи й за будь-якої негоди. І кохані люби -це найважливіші люду у житті.  Хочу побажати кожному, хто ще не знайшов - знайти, а хто знайшов -зберегти КОХАННЯ. 
За задумом цей розворот мав бути присвячений весіллю. Але у мене весь альбом на цю тематику. Символом любові у мене виступають написи про кохання та сім'ю.


Спостерігаю за життям українських блогів.... Такі різні за емоціями.... Але всі небайдужі... Хтось пише про політику інформативно, хтось бурхливо-обурено, хтось робить патріотичні роботи, хтось відмовчується, хтось намагається просто жити пори все.... Не думайте, що тим, хто мовчить, тим байдуже... Творчість рятує від бурхливих думок, знімає емоціне навантаження та дає змогу жити далі. Хай буде Мир. Хай буде Любов, хай живе Кохання!

4 коментарі:

 1. Оля, очень здорово у тебя получается. Просмотрела остальные листы... Ты молодец! А я как-то не очень сдружилась со скрапом

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Спасибо большое. Мне приятно. Пожалуй, скрап и для меня не самый тот вид творчества.Это скорее целевой проект, чем основное хобби. Отдыхаю я все-таки с кисточкой или спонжем в руках и чем-то стеклянным. Но скрап имеет свои преимущества - чище и быстрее. Выдать на гора готовую стеклянную работу за один вечер не получится. Да и фотографировать ее сложнее намного.
   Хотя мы еще вчера обсуждали с домашними другие скрап-работы с этого же СП. Многие страницы перегружены декором и фотографии в них теряются....А для меня все-таки скрап - это не самодостаточный объект, а способ хранения фотографий.
   К стеклу я еще вернусь... Ждите... Сохнут работы...

   Видалити
 2. Відповіді
  1. Спасибо, Олечка. Мне приятно. И судя по комментариям к этому посту как минимум 2 читателя с Ручной Работы у меня осталось.

   Видалити