В проекті Дарую радість-2 мені надійшла чудова посилочка від
Марини karma6ka з Полтави.
Заглянемо в середину:
 |
| Листівка, візитка, та чиясь попа.... |
 |
| О, повернувся обличчям. Це кухар. Такий гарненький. |
 |
| Солодощі. Тканинки. І капулюшок для однієї пані, яка все хоче з картинки в книзі перетворитися на інтерєрну ляльку. Капелюшок почекає свого часу, але я вже знаю, для кого він. |
 |
| Гаменець, блокнот та солодощі. В блокноті вже намальований кіт...(станом на зараз) |
 |
| Прикраси з фімо. Думаю, ви їх побачите найближчим часом у моїх роботах. |
 |
| Бісер та інші "штуки". теж знадобиться. Планую використати при виготовленні новорічних прикрас на ялинку. |
 |
| Тканини. Поки думаю, що саме можна з них зробити. |
Дякую, Марино. Нам дуже приємно. А у нашого тата був день народження саме коли ми посилку отримували. То йому - шоколадка. Взагалі хочу відмітити, що такі обмінні проекти завжди приємні.
То дякую організаторові. Віка - ти молодець.
Вітаю! Який гарний подарунок! Кухар просто неймовірний!
ВідповістиВидалитиГарний подарунок, Оля! Вітаю!
ВідповістиВидалитиКлассный подарочек! Поздравляю!
ВідповістиВидалитиАй, який кухар!!! Прямо не подарунок,а скарб солодкого, приємного, корисного і ....... Вітаю, Вікуся!!! Оля Молодець!!!
ВідповістиВидалитиМужчинок у подарунок у нас ще не було))) В господарстві згодиться)
ВідповістиВидалитиСтільки всього!!!
Дякую вам, дівчатка, за участь!
Hi! Wonderful gift .. It's so cute :)
ВідповістиВидалитиОля, дякую тобі за чудовий пост) Так смішно вийшло!!! Вітаю вашого Головного Мужчину з днем народження і дуже рада, що і йому шматочок подарунку дістався)
ВідповістиВидалитиНатхнення вам!
Кухар шикарнючий! Вітаю!
ВідповістиВидалити