вівторок, 4 листопада 2014 р.

Чепухоносики та інші дитячі книжки Андрія Куркова

Ми любимо гарну дитячу книжку. А особливо, якщо така книжка  made in Ukraine. І не обов'язково аби вона була україномовна. Російськомовні книжки теж читаємо без проблем. Головне - зміст та якість видання.
Думаю, ці книжки з легкістю знайдуть на поличках книжкових магазинів і мої російськомовні читачі.

Андрій Курков широко відомий як дорослий письменник. Не довелося читати жодної його дорослої книги. А ось дитячі мені дуже сподобалися. 
Нещодавно ми читали неймовірно ніжну, гарну, витончену, але разом з цим і захоплюючу книгу "Приключения чепухоносиков". Взяли в бібліотеці, закохалися та придбали собі теж.
Книгу прикрашають ілюстрації Євгенії Гапчинської. Книга російською мовою.


Це казка про маленьких створінь, які "несут чепуху" (нісенітницю), про серйозну рибу, яка вміє літати та розмовляти та захоплюється полюванням, а також не любить галасу. А взагалі - книга про добрі справи. І про те, що робить цей світ краще.
Книга ще доступна в інтернет-магазинах, хоч видана ще у 2006 році. Ціна зберігається дуже пристойна. Де ви знайдете зараз гарну книжку (і зміст, і ілюстрації) за 35 грн?

Друга книга того ж автора, про яку хочеться розказати - "Школа котовоздухоплавания"
 Теж російськомовна. В ній кіт Орлов вчить маленьких кошенят літати. Васька Утюгов - один з найталановитіших учнів. Крім того він навчив літати свого друга песика Рыжика. Читається дуже легко, діти вимагають продовження історії.

З продовженням не все так просто. Воно існує і має назву "Велика повітроплавна подорож", але знайти його в друкованому вигляді мені не вдалося. Читали електронну версію.

Взагалі склалося враження, що дитячі книжки Куркова варті уваги. Хоча з деяких ми вже виросли.
Хотілося б придбати нову його книгу - україномовну - Маленьке левеня та львівська миша. Може хтось вже читав?І поділиться враженнями.

NB: я думаю, що ці книжки підійдуть діткам 5-7 років  і повторно для самостійного читання.

5 коментарів:

 1. Спасибо, Оля, я даже не слышала про эти книги, хотя в библиотеке с удовольствием берем современные украинские книжки. Надо будет поспрашивать.

  ВідповістиВидалити
 2. Оля, спасибо за подсказку хороших книг.
  Я тебе шарфик связала, сбрось в личку адрес новой почты и телефон свой.

  ВідповістиВидалити
 3. На здоровье. Читайте в удовольствие.

  ВідповістиВидалити
 4. Вот здорово! Оля, спасибо и от нас с Софико!

  ВідповістиВидалити