неділя, 30 листопада 2014 р.

Новорічний шеббі-шик

Ця листівка народилась завдяки завданню із створення новорорічної листівки у стилі шеббі-шик. Використано скрап-папір, пів-перлинки та мереживо. 

6 коментарів:

 1. Люблю цей стиль :)
  Слухай, а як ти до цифрового скрапу ставишся?

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Дякую... А я навпаки - взагалі-то не дуже люблю шеббі, вінтаж... Ал цього року мимоволі вийшло кілька робіт в такій стилістиці.
   До цифрового скрапу ставлюся нормально. Колись бавилася ним - робила альбом першого року життя для Каті. Це зовсім інша робота - за компютером, не обємна... Не гірше і не краще. просто інша.
   У мене зі скрапом взагалі дивні стосунки... Я вважаю, що він не скрізь доречний. Зараз пробую себе в цьому напрямку, але не можу сказати, що він мене повністю захоплює. Зі скрап-проектів у мене є зроблений альбом першого року життя для доні (цифровий скрап), альбом про її дні народження (додаю кожного року розворіт), роблю собі весільний альбом, планую альбом про зустрічання нового року нашою сімєю. І ось в СП граюся у листівки в різних стилістиках... Якось так...

   Видалити
  2. Зрозуміло! А який стиль тобі взагалі більше до душі (якщо, звісно, можна так узагальнити)?

   Я також цифровим скрапом бавилась і бавлюсь, дивлячись на роботи у реальному скрапі розумію, що скрап-набори для цифрового скрапу, що імітують реальний, мені не дуже подобаються, там дійсно зовсім інший підхід, інші засоби досягенння художньої виразності.

   Для мене скрап в принципі на сфери листівок та пам"ятних альбомів і розповсюджується, а де ж ще його можна тицьнути?

   Видалити
  3. Зі стилів - кожному своє місце. Американський підходить для дитячих альбомів, шеббі - для весільного, херітейдж - для старовинних фото.
   Мені найбільше подобається мікс-медіа, бо я ще його не осягла та не випробувала.
   З обєктів - у мене ще у використанні є блокнот. Бачила крім альбомів різні коробочки, декор...

   Видалити
 2. Нежная и романтичная открыточка. Бусинки на ёлочки как шарики новогодние.

  ВідповістиВидалити