понеділок, 10 листопада 2014 р.

Книга загадок у картинках "Шукач"

Сьогодні хочу розказати вам про дуже розумні і цікаві книжки під загальною назвою українською мовою "ШУКАЧ" (англійською - I SPY, російською ИСКАТЕЛЬ).
Це книги загадок в картинках. Наскільки мені відомо, україномовних є 6 книжок. Англомовних має бути 30 приблизно. Автор загадок Джин Марцолло,  фотографій - Волтер Вік.
Нам хрещена подарувала одну книгу - шукач у школі. Покажу кілька розворотів нашої книги (фото з інтернету, але виданню відповідають).

Книга велика, кольорова, друк якісний на мелованому папері. Завдання на уважність. Цікаві і не досить прості. У нас доросилих на пошук всього передбаченого іде не менше півгодини на сторінку. Цікаво розглядати і шукати всією родиною. 
Раджу всім незалежно від віку. Думаю, що можна використовувати десь з 1 року (шукати не за завданнями, а розглядати і називати предмети, просити показати пальчиком щось велике, потім менше, знайти все жовте, червоне, кругле і тп), діти років 6 (які можуть прочитати завдання) впораються вже самостійно, хоча дещо їм складно, а дорослим - теж цікаво. 
Розвиває спостережливість, вміння виконувати завдання, одночасно тримати в голові назви приблизно 10 предметів, які треба шукати.

Кому сподобалося, спробуйте відшукати на останньому малюнку  наступне:
" Я бачу мітлу, із лінійок двох гірку,
слово "FUN", два ключы, прищыпку та мырку.
Три каски, стылець я знайшов в той момент,
як з кулькою вдався експеримент"
(в книзі, я думаю. легше, бо зображення більше).

2 коментарі:

 1. Классная серия, хорошо, что на украинском. Я для внука уже 4 купила.
  сама зачиталась.

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. А сколько времени у тебя уходит на разгадку одного разворота?

   Видалити