неділя, 19 жовтня 2014 р.

Ангелик з Dolly pegs та ще...

З дерев'яних прищіпок Dolly pegs чимало майстринь роблять чарівних принцес, янголів, метеликів та інших персонажів.  Вони мене давно зачаровують, але просто не було у мене тих саме прищіпок. Та одна добра фея на імя Людмила мене ними порадувала. То ми нашвидкоруч з донею вирішили зробити першого персонажа. Ця лялечка-янгол не збирається висіти на ялинці. Вона вирішила жити в іграшках у моєї доні і охороняти її від усіляких негараздів. 
Прищіпка, фетр, муліне, дерев'яна квіточка.

А ще покажу кілька робіт, які не встигла якісно сфотографувати, тому вони не тягнуть на окремий пост. Взагалі помічаю, що вироби для доні сфотографувати важко, бо вони досить швидко зникають з мого поля зору та живуть окремим життям.


Це сукня для нашої оленіхи. Вона зібралась брати участь у концерті.  Співатиме та акомпануватиме собі на фортепяно.

Для тих, хто спостерігає за нашими Їжачками, повідомляю: до них приїхали в гості Бобри та кішка. То тепер у нас велика компанія і будуть ще нові пости про цих чудових звірів.  І ми плануємо нове іграшкове будівництво, аби всі звірі мали де жити-спати-сидіти. А також буде спеціальна боброва добірка...Чекайте.
І наша спільна з донею спроба кардмейдингу. Для бабусі. Власне, листівку вдалося врятувати... Я довго пояснювала про стиль, витонченість, про пасує-не-пасує.... Конверт постраждав. Там закарлючки в тонах листівки....

І нагадую про цукерку. Чомусь бажаючих не багато. То у вас більше шансів. До 15 листопада маєте можливість записатися і виграти керамічну ялинку з новорічним декором. Поїде в будь-яку точку світу, куди прийматиме листи укрпошта (на сьогодні не приймає в Крим та окремі міста Донецької та Ліганської областей).

3 коментарі:

 1. Ангелок очень милый! Молодцы вы с дочей. И с нетерпением жду новых историй про ежиков. Читаю все истории с интересом

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Спасибо. Ангелочков будет еще... В пачке прищепок много.
   И про ежей будет, и теперь про бобров. Мне очень приятно, что читаешь.

   Видалити
 2. Какая Мама Умница! Делает с дочей такие прелестные куколки!

  ВідповістиВидалити