четвер, 4 вересня 2014 р.

Воскові олівці в форматі квітки, цукерки та серця

Користуючись численними порадами інтернета вирішила надати нове життя восковим олівцям, що давно вже зламалися, забруднилися та втратили товарний та привабливий для доні вигляд. Варто відзначити, що у коробці знайшлись воскові олівці близько 10 видів та розмірів, що потім виявилось суттєвим (дізнаєтесь далі).
 Намастили силіконову форму олією, подрібнили залишки воскових олівців.  Можна одним кольором, можна зіграти на контрасті.Поставили в духовку, прогріту градусів до 180. Гарно провітрюємо. Чекаємо, поки потане. І ось тут проявили себе олівці з різних наборів. Щось тануло швидше, щось повільніше. Рекомендують перед охолодженням добре перемішати і випустити бульбашки. У мене розмішувалось погано через те, що щось потануло до стану рідини, щось - лишилось шматочками. Я дійшла висновку, що можна було не розмішувати, бо бульбашки і так вийшли. А там, де я не розмішувала, після охолодження проявились цікаві кольорові ефекти.
Чекаємо на юну художницю, яка намалює шедеври такими олівцями (чомусь згадались китайські кубічні кавуни та груші у формі будди....).

5 коментарів:

 1. Как говорится век живи век учись)))) Оля спасибо за идею)))

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. На здоровье. Что интересно - там половина мелков еще с моего детства.

   Видалити
 2. а классная идея, можно и в пироженки поиграть)

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. ага, были вчера признаны еще и конфетами для кукол. Хотя и порисовать мы ими тоже порисовали.

   Видалити