понеділок, 22 вересня 2014 р.

У мандри по іграшковому морю

Ми любимо мандрувати. Іграшки теж люблять.  Нашим їжачкам та оленям (Sylvanian ) дуже хотілося відправитися в навколосвітню подорож по морях та океанах. Звісно, ніхто б не відмовився від оригінального корабля цієї  торгової марки, але вартість понад 50 доларів США в перерахунку на гривні за сучасним курсом  - шалена як на зараз.
Тому наші тваринки вирішили підтримати вітчизняного товаровиробника. Виявилось, що в Овідіопольському районі Одеської області роблять шикарні пластикові кораблі за помірними цінами. (всі фото цього посту ігрові)Яхта має місце для капітана, рухливий штурвал, 2 сидіння та 2 лежачі місця під дахом, а також місця на відкритому майданчику. Вся наша чималенька іграшкова родина (на сьогодні 5 їжаків та 2 олені) з задоволенням відправилась на морську прогулянку.

 Спитаєте: " З чого море?" З флісу. Морем стала флісова ковдра блакитного кольору. Ну ще інколи мій палантин  блакитний теж до гри залучається.
 Якір нам зробив тато. Хм... поки писала, придумала, з чого ринду зробити аби "вібдивати склянки"
А на цьому фото зверніть увагу на власноручний напис з назвою корабля. Перевіримо вашу ерудицію. Чий корабель має назву "Каліпсо"? Також обговорювалася назва "Ботль толстогузий". Не смійтеся, ця назва має літературне походження. Кому цікаво - у коментах відповім, що за відома людина так назвала свій перший у житті власний човен.

Цей маленький човен також бере участь у наших мандрівках. Він був першим. Але вміщує 2-3 пасажири,  а нам замало. Човник коштував 15 грн у магазині Ватсонс. За допомогою домашнього інструменту ми зняли з нього дах і стало дуже зручно гратися.

Мандрували-мандрували.... А куди?

Першим пунктом нашої екскурсійної програми, як правило. є старий маяк. 
Це моя гордість. Зроблений власноруч. Діюча модель. Я не ставила собі завдання зробити супер-пупер охайний і копійний маяк. Мені треба було швидко+ щоб працював+ аби було куди залізти.  Для цього використана туба від коньяку, будівельний матеріал стиродур (залишки, що були вдома), палички від морозива, палички від суші, камені та лампочка від розбитої раніше новорічної іграшки.  У Нього знімається кришка, вмикається лампа. Вже трошки видно сліди експлуатації. Але в цілому міцна вийшла конструкція.
Після тривалої подорожі так хочеться відпочити. На пісочку поставити намети, шезлонг, позасмагати під пальмами. Островами з "пісочком" у нас традиційно слугують 2 туристичні підпопники (такі маленькі каремати). Пальми - з рулона від фольги та двох пивних пляшок. Інші рослини - акваріумні штучні рослини. Шезлонг куплений на Андрійвському узвозі  у якості лялькової мініатюри.  Намет - з канцелярської папки та паличок від морозива.

Гарного вам відпочинку.  Кому на морі. Кому вдома з дітками під час цікавої гри, а кому якимось іншим способом. Сім футів під килем всім морякам.

4 коментарі:

 1. Кусто?;)
  Яка захоплююча історія!!!

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Так. Жак Ів Кусто. Моїй доні дуже подобаються його фільми про море.

   Видалити
 2. Гарний корабель, випробування пройшов і вже можна вирушати у морський круїз))). Мені теж відразу згадався Кусто, здається Каліпсо - це назва його корабля, а от "Ботль толстогузий" мені не відомий, відкрий таємницю.
  Ще сподобалась ідея з маяком та пальмами))

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Каліпсо - корабель команди Кусто. А ось "ботль толстогузий" - це маленький Джералл Даррелл так бавився... В книзі "Я. моя сімя та інші звірі" описано, що йому подарували човен. А потім йому довго обирали назву. Старші броти надали купу пропозицій. І маленький Джеррі їх об'єднав у таку назву. Мама взяла з нього обіцянку, що в розповідях стороннім особам він називатиме її просто Ботль.
   Ми просто в той час слухали цю аудіокнигу. Але мабуть моя дівчина виявилась трохи вихованішою за маленького Джеррі. Тому зупинилась на назві Каліпсо.

   Видалити