середа, 24 вересня 2014 р.

Розвиваюча книга про принцес за 20 хвилин

Як виявилось, дівчата 6 років захоплюються принцесами. До нас це захоплення прийшло раптово. І саме тоді, коли вільних коштів не було. А так хотілося порадувати доню і... надихнути її на заняття (читання, писання, малювання за завданнями).  Вмикаємо креатив, беремо 5 аркушів офісного паперу  А4, наклейки, гелеві ручки та кольорові олівці...

Спершу я думала, що якось занадто бюджетно підійшла до питання. Мені хотілося зробити яскраву і красиву книжку з віконцями, таємничками.... Але ввечорі зясувалося, що книга отримала оцінку ВІДМІННО, за один вечір виконано більше половини завдань. Дитину захопила сама ідея позайматися на улюблену тематику (раніше ми страшенно любили мамонтів, може я такого не робила, бо не так вправно малюю мамонтів...)

Остання сторінка виконана за принципом гри "фоторобот кролика", про яку ми дізналися з блогу "Игры в которые играют дети и я". Суть гри у тому, що гравці кидають кубик та прилаштовують до свого малюнка ті елементи (очі, носи...), які їм випали. Тому для кожного елемента завжди наводиться 6 варіантів.  В принцесу так ще не грали. А ось кроликів намалювали чимало. Справді весела гра.

3 коментарі: