четвер, 7 серпня 2014 р.

Піратська вечірка на день народження (6 років)

День народження Катрусі ми святкували вдома.  Для нашої дитячої компанії святкування дня народження вдома - це вперше. Завжди кудись дітей вивозили. Тому всім було цікаво, оскільки по новому. Тему обирали разом з Катюнею. Піратська тема сподобалась наступним:
- підходить і хлопцям і дівчатам
- в продажу є багато речей для свят такої тематики
Спершу ми закупили та приготували декор для вечірки. 
Напій Живчик перетворили на справжній піратський Ром за допомогою наклейок та власноручних написів.

Програма розваг передбачала пошуки скарбів. Замість карти я приготувала діткам послідовні картки з завданнями.  Більшість наших гостей тільки навчилася читати, тому всі завдання були написані великими літерами, але читати доводилось самим без допомоги дорослих.  На картці було завдання та місце пошуку наступної картки.

У нас були наступні завдання-розваги:
- перетягування канату
- "взяття на абордаж паперових кораблів" (ми стріляли по ним мякими кульками)
 - рибалка (риби у техніці орігамі)
- відгадуванняь загадок на морську тематику (це діткам сподобалось найбільше)
- розфарбовування картин  з мультику Острів скарбів.
В результаті пошуків скарби дітки знайшли у пральній машині. Але так швидко їх  поділили, що скриня не дочекалась фотографування і біла розірвана на шматочки.
Наповнили скриню шоколадними гривнями виробництва Рошен.

Ну і нарешті ТОРТ. Я знаю наших гостей та іменинницю. Торти вони не їдять, їм потрібен торт як символ свята і обов'язково свічки. Тому торт ми купували, а ось свічки та святковий посуд підтримував піратську тематику. Різав торт тато справжнім мачете, що викликало багато вражень не тільки у маленьких піратів, а й у їх батьків. 


Окрема подяка хлопцям за антураж. У них були і пістолети, і шаблі з ятаганами... Взагалі, пірати всі були одягнеуті відповідно. Тельняшки або інші смугасті кофтинки, бандани або навіть піратські шапки. Мій костюм як пірата-затійника складався з білих брюк, тельняшки та бандани  з написом "Севастополь". Катя обрала собы морську сукню.
Враження: дітям сподобалось дуже. Багато хто потім просив у батьків теж зробити домашнє свято. Аніматори, особливо в розважальних центрах, я так думаю, не завжди вкладають багато душі та не завжди несуть потрібну дітям енергетику (хоча були у нас і супер класні аніматори та клоуни, то мова не про всіх). Правда, діти хотіли ЩЕ. Мабуть, дійсно, теба було придумати для них більше конкурсів та пригод. Хоча насправді діти убігались. Батькам теж сподобалось.
Мені - сподобалось, але було важко. Треба тримати увагу дітей, якось вписуватись із 6 дітьми в маленькі кімнати та повороти коридору. Не знаю, чи буду колись повторювати... Таки важко, хоч і цікаво. Я була потім виснажена і на етапі торту передала  все у руки подруг та чоловіка. а сама сіла спокійно їсти піццу та пити "ром".

Гарних всім свят. З днем народження всіх іменинників.

6 коментарів:

 1. О, чудесно, спасибо что поделилась таким замечательным сценарием, у нас день рождения зимой, но уже сейчас столько мечтаний, очень классно у вас все прошло, а еще какие то угощения ты готовила помимо рома и торта?

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Про угощения. Детям кроме торта были предложены: добытые ими шоколадные сокровища - монетки, миска клубники, миска черешни, компот.
   Взрослым были предложены 2 пиццы из пиццерии, нарезка сыра-колбасы, нарезка овощей (помидоры, огурцы, редиска). Выпивка по желанию.
   Дети по желанию брали со взрослого стола овощи, сыр, колбасу. Взрослые доедали за детьми торт.
   Мы организовывались на 11 утра. Поэтому все были НЕ голодные и еда носила скорее символический характер.
   Родителям - фуршет, дети - за журнальный столик.

   Видалити
 2. Вітаю з Днем нарождення! Нехай Катюша росте здоровою та щасливою дівчинкою!
  Свято гарне, ти молодець! Уявляю, скільки сил та енергії витратила. Я втомлююсь навідь від організації свята в дитячому клубі, адже треба все передбачити та продумати.

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Дякую.... день народження був вже давно.Просто не було часу показати фото. І взагалі фото мало, бо діти бігали ДУЖЕ ШВИДКО і в кадр не потрапляли.
   Нам доводиться ігнорувати розважальні комплекси, коли наш день народження потрапляє на вихідний день. Бо він співпадає із днем захисту дітей, а в цей день тепер організовують всілякі хаходи, де дітей дуже багато. Одного разу такий день народження у натовпі бів - досить. І в день захисту дітей важко найняти аніматора для власни х потреб. Вони зайняті у масових заходах. То доводиться святкувати власними силами.
   Сподіваюсь, скоро діти дорастуть до святкування на природі із шашликами...

   Видалити
  2. Розуміє тебе! Я також не люблю натовп. А якщо замовити аніматора загодя і відсвяткувать в парку, на природі? На днях були на такому Дні народження-дуже мило :)

   Видалити
  3. Аніматор в парку на природі - гарно. Ми теж були на такому дні народження. Але на наш день народження просто важко аніматора знайти, бо різні заклади їх наймають для додаткової роботи саме в день захисту дітей.
   А коли ми переносимо день народження, то це не проблема.

   А взагалі - наступного року будуть нові ідеї, я так думаю.

   Видалити