пʼятниця, 11 липня 2014 р.

Сімейне хоббі: стендовий моделізм (Катя та тато)

В нашій родині своє хоббі мають всі. І навіть не одне.Ми намагаємось передати цю традицію далі, передати своє захоплення, навички  нашій доні. Поки що можна стверджувати, що власного хоббі вона не має, але  цікавиться тим, що роблять батьки та з цікавістю вчиться.
Наш тато захоплюється стендовим моделізмом вже багато років, товаришує з іншими моделістами, а часом і з виробниками моделей.   Має конкурсні здобутки, медалі, дипломи.Але сьогодні не про татові здобутки, а про Катрусіні.  Під татовим керівництвом вони збирають найпростіші моделі, які не потребують клею та фарбування. Але ж треба з чогось починати. Варто відзначити, що дівчата у стендовому моделізмі більше цікавляться діорамими, фігурками, інколи кораблями. То ж і не варто чекати, що дівчинка буде з цікавістю розглядати креслення танку.
Найбільш вдалою для дівчат Катіного (5-6річного)віку можна вважати серії фірми "Звезда" за мультиками Діснею "Тачки" та "Літачки". З Тачками Катя того літа виступала на конкурсі та здобула 1 місце у своїй віковій категорії та приз як наймолодша учасниця. Катя пишається, що інші дітки її питали, чи бачила вона на конкурсі моделі тачок. А вона відповідала - так, це Я ЗРОБИЛА!. Цього літа ми збираємо ЛіТачки. перший - головний герой мультика Пилюк Вітрогін. На черзі ще кілька персонажів (по коробці можна здогадатися, хто наступний...)
Чому це вчить? Багато чому. Тому, що у тата і доні можуть бути спільні захоплення, спільний цікаво проведений час (власне їм не тільки з модельками цікаво один з одним...), вчить наполегливості, самостійності, вчить працювати з ріжучим інструметом (кусачки), з інструкцією та кресленнями. І вчить бережливо ставитись до результатів власної праці (хоча Катя всіма цима іграшками все одно грається, а тато наполегливо приклеює назад відламані колеса...)

6 коментарів:

 1. Хорошенькая коллекция! Мы покупали Луиджи, сын сам складывал, ему 6. А Вы в магазине покупали или через интернет?

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Ми купували на книжковому ринку Петрівка у спеціалізованих магазинчиках для моделістів. Власне, не тільки наш тато знає більшість таких спеціалізованих магазинчиків у Києві, але й ми також. За стільки років я непогано орієнтуюся (як мінімум аби робити корисні подарунки чоловікові)

   Видалити
  2. Спасибо, а я покупала первый раз на одном из сайтов, а потом посмотрела собственно на сайте "Звезды" в Украине, там было почти в два раза дешевле. У нас тоже почти наследственное, мы с мужем делали, старший сын увлекался, теперь младший.

   Видалити
  3. Звірилась, на базарі дешевше на 10 грн на кожній моделі і без урахування плати за доставку. При цьому чоловік купив 3 літаки одразу - то отримав ще знижку. Але в цілому цікаво. Бо наприклад Ель Чупакабри не було в наявності. То якщо буде потреба, можна і на сайті замовити.

   Видалити
 2. Ох ты здОрово как! Передай мои восхищения Катюшке, молодцы.

  ВідповістиВидалити
 3. Я и не знала, что и Катя увлеклась моделированием! Да еще и первый приз взяла на конкурсе! Не удивительно, что Катя унаследовала от вас одаренность и целеустремленность в достижении цели! Удачи ей!

  ВідповістиВидалити