понеділок, 12 травня 2014 р.

З Днем Перемоги

Вітаю всіх з Днем Великої перемоги. Всі вихідні принципово не вмикала комп'ютер аби мати можливість відпочити та присвятити вільний час близьким, батькам.  Ми маємо памятати померлих, але найбільше піклуватися про живих.
Звісно, всі нормальні люди згадують в такі дні СВОЇХ рідних бабусь та дідусів. І ми згадали. Писати знову про них не буду. Вже писала раніше. Але останній час неодноразово ставила собі питання, що б вони сказали про сучасні події. Хай це залишиться трошки за кадром. Не все висловиш словами.
А з усіх їхніх розповідей чомусь пригадувались слова бабусі про те, що 1941-45 роки були одними з найкращих у їх житті, бо вони були молоді, вони закохувались, одружувались...  Не думайте, вони пройшли дуже багато в часи Великої Вітчизняної Війни, вони багато бачили такого, чого їм не хотілося бачити. Але вони вміли бачити хороше, жити на повну не завдяки, а навіть наперекір обставинам.
Зі святом

1 коментар:

  1. Поздравляю с праздником. Я с детства считаю этот праздник великим, так как мои бабушка и дедушка участвовали в боевых действиях и очень интересно рассказывали о тех событиях.

    ВідповістиВидалити