понеділок, 28 квітня 2014 р.

Весільне

 В непрості для всіх нас часи люди продовжують одружуватись. І це правильно. Адже життя одне і воно триває. Й ніхто з нас не знає, що готує нам день майбутній. Тож треба дарувати свою любов тут і зараз, найдорожчій людині в світі.В березні місяці мали можливість бути на чудовому весіллі. Молодята, 6 гостей (які нахабно напросилися на розпис) та чемна жінка, яка оголосила їх подружжям.
Вони такі різні, але їх неможливо уявити окремо. Вона - Тендітна, але дуже розумна, чемна та вихована дівчина, яка вільно володіє кількома мовами, любить дітей, котів та усілякі романтичні штучки.
Він - великий та добрий, вміло поєднує юридичну освіту, банківську діяльність, захоплення радіотехнікою, компютерами, фотографією. Доречі, він робив підсвітку для  ось цик красивих нічників з  пляшок: для Тетяни  та для мене (ой.... не показувала, як виявилось... дивіться нижче).
А ще вони дуже люблять свого кота Веласкеса. А ще ми дуже переживали за них, коли вони поїхали після весілля до батьків у Харків (бо там було неспокійно у ті дні).
А ще.... ще багато чого. Для хороших людей хотілося зробити хорошу річ.
Матеріали:  пляшка привезеного з Криму ще за тих часів масандрівського вина, фарба акрілова біла, контур Таір чорний перламутровий, перлен пен, самозастигаюча маса, пластикове мереживо та формочка для печева для сердець. Червона стрічка.  Ось такий сучасний Інь та Янь з домішками червоного, тобто Кохання.


А тут фото ліхтарика, до якого Руслан робив підсвітку. Чомусь не знайшла у себе в блозі. Може забула.
Пляшка з-під Джек Деніалс, вітражні фарби які в домі знайшлися, контур чорний Декола, основний фон - чорна перлина (будівельна фарба).

3 коментарі:

 1. Дуже гарні! Особливо мені сподобався розпис на обороті весільної пляшки

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Дякую. Мені сподобалось самій, що вдалось на одній пляшці розмістити багато образів.
   Власне, пляшка викликала цікавість за вісільним столом, гості розглядали, обговорювали, гуртом шукали на пляшці кота... Розумію, що деякі написи та образи не будуть цілком зрозумілими для широкого загалу. Але гості, які добре знають молодят, зійшлись на думці, що всі образи досить влучні.

   Щодо моїх особистих вражень. Спочатку планувала декупаж на 2 половини: квіти і щось зі стилю стімпанк. Але не знайшла необхідні образи та вчасно принтер. То зупинималь на зображенні контуром. І не пошкодувала.
   Ще що хочеться відмітити: весільна пляшка не є тим предметом декорування, який треба проробляти до дрібничок, лакувати в 25 шарів... Це не предмет постійної уваги чи декорування інтерєру. Тому я більше зосереджувалась на ідеї.
   І це власне перша і поки що остання закінчена робота за революційні часи. Нахнення на інші роботи не вистачало, а тут дуже хотілося зробити людям приємне.

   Видалити
  2. Несподівано і мені необхідно буде незабаром зробити свою першу весільну пляшечку :) Теж вирішила відмовитись від декупажу ))), ще міркую як буду ії прикрашати.... А ось пляшечки на народження дівчинки та хлопчика точно будуть з картиночками

   Видалити