четвер, 24 квітня 2014 р.

Наш перший мультик про їжачків


Моя 5річна доня цікавиться багатьма речами на предмет: "як вони зроблені". Тому вона у захваті від різних майстеркласів, телевізійних програм типу "how it's made" та Гелілео. Цікавив її і процес створення мультиків.  І, що цікаво, всі розповідали-розповідали, а хрещений тато сказав: "давай будемо знімати".  Отже почали робити мультик Катя з Хрещеним, продовжила Катя, а обєднала у відео мама. Нашвидкоруч. Просто важливо було зрозуміти принцип.
Не судіть строго - це перша спроба. Помилки бачимо, далі буде краще.

УТОЧНЕННЯ!!!!!!!!!!! Помітила, що при розгортанні вікна псується якість зображення. Мабуть це особливості завантаження відео через блогер. В оригіналі у мене і на великому екрані якість значно краще.  Врахую на майбутнє.

Уточнення 2 - звук з аудіоказки по книзі А. Усачова  "Жили , были ежики"

15 коментарів:

 1. Оль, Дочь сказала "Круто!" ждем 2-ю серию. Мне тоже понравилось.правда с маленького экрана смотрится лучше.чем с большого. более четче что ли. но все равно понравилось.

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. да, там есть глюк с наводкой фокуса. Поэтому часть реально мутновата. И когда Катя снимала без чуткого руководства взрослых, то кадр вылезает за рамки коробки.
   Вообще, дальше в планах освоение озвучки. И еще много разных планов. Это именно учебный ролик из серии "как это работает"

   Видалити
 2. Які гарнесенькі їжачки!!! Ви з донечкою МОЛОДЦІ! Мульт дуже цікавий та обов’язково потребує продовження!!!
  Звук брали з аудіо-казки або хресний начитав? Дуже професійно!

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. дякую. Звук з аудіоказки, бо поки що маємо технічну проблему з мікрофоном. Маємо тільки влаштований у ноутбуці...
   А Хрещений керував лише початком процесу. І подав ідею це зробити. Власне по мультику видно, що в першій сценці більш чітко знято (поки прокидається перша дитинка).

   Видалити
 3. Оленька какие вы молодцы, понравились ваши ежички. Отметила изменения твоего блога, украинский язык очень красивый, каждое слово с удовольствием читаю, может и не правильно где то, но нравится, не могу не читать тебя...

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. дякую.....

   Я вот смотрю на твоего белого медведя. И думаю, что он тоже удачный мультперсонаж. Все ж лапы двигаются...

   Видалити
 4. Їжачки просто чудові! Чекаю на продовження!

  ВідповістиВидалити
 5. просто чудово))) Ви можете поділитись секретом створення мультика, бо в мене син цікавиться, ліпить сам з пластиліну, фотографує, а як обєднати, щоб створити мультик не знаємо. Може підкажете програмку?

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Якщо чесно, я далеко не профі у цьому питанні. Це наша з донею перша спроба. Перша, а тому ще зарано робити висновки і комусь щось радити.
   Я відштовхувалась від цієї інформації:
   http://master-klass.livejournal.com/387760.html
   Там описано як зробити відео з фото у Windows Movie Maker, чим ми і скористалися. Звук не записували, а наклали аудіоказку.
   Думаю, Треба перебрати кілька програм та зробити висновок, яка буде краща. Радили мені інші програми. Але ми почали з найпростішого варіанту.

   Видалити
 6. Клевый мультик! Жаль, что у меня с украинским плохо - не все понимаю. Точнее я просто кое-где догадываюсь,а так совсем не знаю язык

  ВідповістиВидалити
 7. Оль, вот я именно так и хотела снимать )))) но это ж сколько кадров сделать нужно! Вобщем, надеюсь, реализую свою задумку в ближайшее время :)

  ВідповістиВидалити